TADO

Maszyny budowlane, elektronarzędzia, osprzęt

(22) 870-22-78

Waldemar poleca profesjonalne produkty do nabycia w TADO Piątek, 19-12-2014

Nasz Waldek jest wielbicielem marki Metabo, jednak nie zapomina też o innych profesjonalnych znakach firmowych. Od zawsze jest miłośnikiem marki Praxer. Nigdy nie rozstaje się z diamentowymi wiertłami koronowymi. Używa zarówno koronek z segmentem pierścieniowym w zakresie średnic od 22mm do 40 mm, jak i większych i bardzo dużych rozmiarów wierteł koronowych segmentowych w zakresie średnic od 42 do 500 mm. Nie straszna mu cegła, asfalt i beton. Nie oprze mu się nawet beton zbrojony i w nim także wywierci zgrabny otwór, jeśli jest takie zadanie. Waldek z wiertłami Praxer zawsze da radę. Zakupy na www.praxer.info.pl

Na małe i duże szlifowanie, poręczna wygodna i niezawodna. WEV 15-125 Quick to niezaprzeczalnie gwiazda wśród szlifierek.

Płynna regulacja obrotów  pozwala w efektywny sposób wykorzystać ją w pracy.

Nie będziesz zawiedziony inwestując w profesjonalny sprzęt Metabo.

 

Jeśli należysz do grona miłośników wszelkiego rodzaju wiercenia, wkręcania, wykręcania oraz ważny jest dla Ciebie niezawodny sprzęt wymarzony do realizacji tych zadań. Waldemar poleca wytrzymała i poreczną wkretarko-wiertarkę Metabo Powermaxx BS 10,8 V.Warto wspomnieć, że zaopatrzona jest ona w zestaw wierteł, bitów oraz kołków, co tworzy z niej w pełni gotowe urządzenie do pracy. Na wyposażeniu są dwa akumulatory i walizka.

 

Za pomocą multimłota Metabo KHE 2443 Waldek wkuł się już w niejedno niewieście serce. Co prawda nie służy on do tego celu, ale jego solidne wykonanie, niezawodność oraz wysoka sprawność pozwolą w sposób łatwy i przyjemny przeprowadzić wiele trudnych remontów. Chcesz więcej informacji na temat młotka Metabo, dzwoń do Waldemara pod numer tel. 600 441 457.

 

Ukośnica, kapówka, pilarka to maszyna do zadań specjalnych szczególnie związanych z każdym rodzajem cięcia. Idealna przy wykańczaniu wnętrz. Poręczna, stabilna i wydajna, a przede wszystkim przetestowana i polecana przez naszego Waldemara. W sklepach można kupić wiele ukośnic, ale wybór powinien być tylko jeden - ukośnica Metabo KGS 216M! Lata doświadczeń poświęcone udoskonalaniu tego urządzenia gwarantują długą i bezawaryjną pracę. Zapraszamy na zakupy do naszego sklepu :)

Odkurzać każdy może ale nasz Waldek używa tylko odkurzacza Metabo ASR 25 L SelfClean. Półautomatyczne czyszczenie filtra, niewielka masa, właściwości antystatyczne oraz rekomendacja Waldka to gwarancja udanego zakupu. Nieważne, czy odkurzasz na mokro, czy na sucho, w warsztacie stolarskim, tokarskim, czy ślusarskim, a może podczas remontu? Wszędzie tam sprawdzi się nasze urządzenie i na pewno Cięnie zawiedzie. Niech moc ssąca Metabo będzie z Toba!

Sprężarka tłokowa Metabo ClassicAir 255, to urządzenie, które szczególnie poleca nasz Walek. Niewielka masa 28 kg i pojemność 24 l, to wystarczające parametry aby sprężarka spełniła wymagania każdego profesjonalnego rzemieślnika. Nic tak nie przedmucha jak sprężarka od Waldka.

MacGyver wśród mobilnych pilarek stołowych. Rekordzista wydajności i niedościgniony wzór funkcjonalności – Metabo TS 216. Waldemar gdyby mógł nie tylko by nią ciął wszystko co mu podejdzie pod rękę ale nawet z nią spał i chodził na spacery. Krajzega Metabo to sprzęt najwyżej klasy dla najbardziej wymagającego klienta.

Diamenty są najlepszym przyjacielem kobiety, a także naszego Waldka. Dla Pań to wyszukany dodatek dekoracji, zaś dla naszego specjalisty Waldemara, niezastąpiony element profesjonalnych tarcz Praxer. Nie ważne co masz do cięcia: beton, beton zbrojony, cegłę, kamień, gres, płytki ceramiczne, asfalt, świeży beton, do każdego materiału dobierzemy odpowiedni rodzaj tarczy. Doradzimy jaką tarczę zastosować do maszyny, którą się posługujesz, do materiału jaki masz ciąć oraz do zadania jakie masz wykonać,w zależności, czy jest to jednorazowa praca, czy ciągłe powtarzające się zadanie. Tarcze Praxer to niezawodne profesjonalne narzędzia. One na pewno dadzą radę. www.praxer.info.pl

Powrót

LiveZilla Live Chat Software