TADO

Maszyny budowlane, elektronarzędzia, osprzęt

(22) 870-22-78

O FIRMIE

Firma Tado to profesjonalny dostawca maszyn, urządzeń przemysłowych, elektronarzędzi, narzędzi i osprzętu. Z sukcesem od ponad 20 lat kompleksowo obsługujemy wiodące na polskim rynku firmy przemysłowe, budowlane i rzemieślnicze.

Nasza firma jest przedstawicielem handlowym wielu renomowanych marek, w tym także wyłącznym dystrybutorem wybranych producentów. Oferujemy swoim Klientom starannie wyselekcjonowany szeroki asortyment urządzeń i narzędzi. Charakteryzują się one wysoką sprawnością oraz profesjonalną jakością i dedykowane są dla najbardziej wymagających Klientów.

Firma Tado nieustannie penetruje rynki zagraniczne w poszukiwaniu nowych producentów. Często są to mało znane firmy, które jednak dostarczają wysokiej klasy urządzenia i narzędzia renomowanym koncernom.

Firma Tado szczególny nacisk kładzie na rzetelne doradztwo techniczne. Jest ono poparte wiedzą techniczną oraz wieloletnim doświadczeniem, które jest gwarancją tego, że zaproponowane przez nas rozwiązania spełnią oczekiwania naszych Klientów zarówno pod względem technicznym jak i ekonomicznym.

HISTORIA

Firma Tado rozpoczęła działalność w Warszawie w 1993 roku. Pierwsze biuro mieściło się przy ulicy Siennickiej. Klientom swoim oferowała elektronarzędzia marki Bosch. Wraz z rozwojem włączała do swojej oferty kolejne marki z dziedziny elektronarzędzi. Równocześnie rozszerzała swój program o nowe działy będące odpowiedzią na potrzeby rynku. Szczególnie dużo energii firma Tado poświeciła na optymalizacje oferty z dziedziny techniki diamentowej, stając się specjalistą z zakresu maszyn i narzędzi służących do profesjonalnego cięcia i wiercenia betonu takich jak: wiertnice, piły do betonu, wiertła koronowe i tarcze diamentowe, a także lina diamentowa i segmenty do regeneracj narzędzi diamentowych. Pozostałe dynamicznie  rozwijane dziedziny to technika wibrowania betonu, zagęszczanie gruntu, obróbka zbrojenia, zasilanie energetyczne, transport pionowy - wciągarki linowe oraz  technika zamocowań.

Formalnym potwierdzeniem wypracowanej jakości było przyznanie firmie Tado certyfikatu jakości ISO.

Naturalnym krokiem w celu lepszego dotarcia do Klientów było otworzenie kolejnych biur obsługujących Dolny Śląsk, Śląsk, Małopolskę oraz województwo łódzkie.

W roku 2007 firma Tado w Warszawie przeniosła się do nowej siedziby na Trakcie Lubelskim. Duża sala ekspozycyjna, profesjonalnie wyposażony serwis, magazyn oraz zaplecze biurowe pozwoliło na jeszcze sprawniejsza obsługę Klientów.

W roku 2009 została otwarta Wypożyczalnia Maszyn Budowlanych i Drogowych.

Firma Tado od początku swego istnienia kładzie nacisk na nowe technologie i swoją obecność w medium jakim jest Internet. Sukcesywnie rozbudowuje swój portal internetowy dedykowany poszcególym markom. Stał się on ogromną bazą informacji o maszynach i urządzeniach, które są w ofercie firmy. Z czasem został także wdrożony system sprzedaży internetowej. Nasz dział internetowy jest bardzo intensywnie rozwijany i wiążemy z nim duże nadzieje na przyszłość.

Od 2011 roku jesteśmy partnerem niemieckiej Grupy Zakupowej EDE. Do naszej oferty została włączon duża grupa narzędzi ręcznych.

W roku 2013 firma Tado uzyskała dotację unijną na wdrożenie systemu B2B. System ten dzięki automatyzacji i optymalizacji procesów przyczyni się do bardzo konkurencyjnej i sprawnej obsługi Klientów biznesowych.

W 2014 roku wdrożyliśmy PROGRAM 100 000 PRODUKTÓW W SZYBKIEJ DOSTAWIE. Program ten zakresem swym obejmuje następujące grupy asortymentowe: obróbka skrawaniem, technika mocowania w przemyśle, technika pomiarowa, narzędzia ręczne, narzędzia ścierne, narzędzia do lutowania i spawania oraz torby, walizki, skrzynie narzędziowe oraz serwisowe.

NASZE ATUTY

 

  • Profesjonalne, bezpłatne doradztwo techniczne, które polega na rozwiązywaniu technicznych problemów Klienta i dobieraniu optymalnego sprzętu, oprzyrządowania lub innych akcesoriów,
  • Starannie wyselekcjonowana oferta sprzętowa uzupełniona o pełen asortyment osprzętu,
  • Szeroka oferta pozwalająca na zapewnienie kompleksowej obsługi w zakresie wielu zagadnień technicznych,
  • Szybka dostawa, która bazuje na sprawnie funkcjonującej logistyce oraz magazynie,
  • Obsługa posprzedażna realizowana przez profesjonalny serwis z szybkim dostępem do części zamiennych,
  • W uzupełnieniu do oferty serwisu prowadzenie usługi regeneracji segmentami narzędzi diamentowych,
  • Doświadczenie w realizowaniu zakupów z dotacji / dofinansowania z Urzędu Pracy oraz Unii Europejskiej.
  • Pomoc przy pisaniu wniosków na pozyskanie środków,
  • Wynajem maszyn budowlanych i drogowych,
  • Organizacja targów, pokazów i szkoleń.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zakupów.

 

 

LiveZilla Live Chat Software