TADO

Maszyny budowlane, elektronarzędzia, osprzęt

324 111 111

Na dobry początek roku promocje produktowe w Tado Poniedziałek, 12-01-2015

Wraz z początkiem Nowego Roku mamy Państwu do zaoferowania promocję na produkty, które znajdą zastosowanie zarówno w profesjonalnych zakładach jaki i w dłoniach pomysłowego majsterkowicza.

Rewelacyjny zestaw renomowanej firmy MAKITA zawierający wiertarko-wkrętarkę DF330D oraz wkrętarkę udarową TD090D. Niewielkie rozmiary, mała waga, bardzo dobre parametry oraz przystępna cena gwarantują, że oferowane przez nas urządzenia znajdą uznanie nie tylko wśród profesjonalistów, ale również będą miały szansę trafić do amatorów dobrych urzadzeń wypierając tanie supermarketowe wynalazki.

Niezależnie czy zajmujecie się Państwo montazem skomplikowanych konstrukcji metalowych, czy też potrzebujecie tylko złaczyć ze sobą kilka elementów w domowym warsztacie mamy dla Państwa szeroki zakres nitownic firmy GESIPA. Niemiecka jakość oraz  sprawdzony autoryzowany dystrybutor gwarantują, że zakupione u nas nitownice posłużą długie lata.

Niwelator BOSCH na każdą kieszeń. W dzisiejszych czasach niwelator jest jednym z podstawowych urządzeń na placu budowy. W naszej ofercie znajdują się wysokiej klasy niwelatory optyczne firmy Bosch. Urządzenia te spełniają wymagania normy szczelności IP54, dzięki czemu są odporne na działanie deszczu lub pyłu. Każde urządzenie wyposażone jest w libellę pudełkową. W zależności od modelu, powiększenie lunety może wynosić odpowiednio 20x, 26x lub 32x. Jest to bardzo ważny parametr, który musimy wziąć pod uwagę przy zakupie sprzętu. Źle dobrane powiększenie względem długości celowej, którą zazwyczaj stosujemy, może znacznie utrudniać pracę. Dokładność podawana przez producenta wynosi od 1mm do 3mm na 30m. Błąd niwelatora maleje wraz ze wzrostem powiększenia lunety. Wszystkie modele dostępne są z podziałką w stopniach lub gradach. Istnieje możliwość zakupu niwelatora razem z łatą.

Zestaw wierteł koronowych RUBI do gresu, terakoty, glazury opracowany jest specjalnie dla profesjonalistów. Charakteryzuje się dużą wydajnością i trwałością, przy użytkowaniu zgodnym z zaleceniami producenta. Zestaw Rubi Foragres składa się z: ośmiu koron diamentowych o przekroju 20, 28, 35, 50, 65, 75, 100 i 120mm, prowadnicy Multidrill oraz mini hydronetki z wężykiem do chłodzenia wierteł w czasie pracy.

Niezawodna szlifierka zawsze powinna być pod ręką. Makita GA5030 to profesjonalny produkt z dwuletnią gwarancją. Mała i poręczna - idealna do drobnych precyzyjnych prac. Jej główne atuty to ergonomia, wysoka wydajność i niewielkie rozmiary. Nie zawsze duże znaczy lepsze.

Na koniec zapraszamy do zapoznania się z dalmierzem laserowym AEG UM 15L. Poręczny dalmierz przydatny w każdej profesji związanej z budownictwem. Zakres pomiarowy od 0,55m do 15m. Elektroniczne dodawanie odległości, pomiar powierzchni, długości, pojemności. Jednym słowem produkt renomowanej firmy w rewelacyjnej cenie o bardzo dobrych parametrach. Już dziś możesz go mieć za jedyne 199zł.

 


 

Powrót

LiveZilla Live Chat Software