TADO

Maszyny budowlane, elektronarzędzia, osprzęt

324 111 111

Regeneracja tarcz i wierteł koronowych

Warszawa

Trakt Lubelski 414

T: 324 111 111

E: biuro@tado.pl

 

Katowice

Pokoju 17

T: 324 111 111

E: katowice@tado.pl

 

Od ponad 25 lat lat specjalizujemy sie w regeneracji diamentowych wierteł koronowych  do betonu, betonu zbrojonego, materiałów abrazyjnych asfaltu i cegły. Zużyte segmenty zastępujemy segmentami marki Praxer dobranymi odpowiednio do zastosowania.

Naszym partnerem handlowym w zakresie dostarczania segmentów do wierteł koronowych jest sprawdzony dostawca. Nasza długoletnia współpraca koncentruje się na dostarczeniu klientom sprawdzonych i najnowocześniejszych rozwiązań, które mogą uzyskane być dzięki długoletniemu doświadczeniu obu firm. Z sukcesem dostarczaliśmy wiertła koronowe oraz po ich zużyciu regenerowaliśmy ja na największe budowy w kraju takie jak: autostrady, mosty, stadiony, lotniska, obiekty budownictwa przemysłowego i mieszkalnego.

Stosowane przez nas segmenty cechuje stała wysoka jakość. Dachowy kształt segmentu odpowiada najnowocześniejszym rozwiązaniom technicznym:

  • ułatwia rozpoczęcie wiercenia - wiertło nie ślizga się po powierzchni
  • zmniejsza zużycie segmentów
  • eliminuje drgania wiertła
  • redukuje hałas
  • ułatwia odprowadzenie wody

Prowadzimy równiez regenerację tarcz diamentowych. Zużyte segmenty zastępujemy nowymi sprawdzonej jakości. Zregenerowana tarcza ponownie uzyskuje swoje pełne właściwości i jest gotowa do pracy.

Do regeneracji stosujemy segmenty diamentowe najwyższej jakości. Segmenty dobieramy w zależności od zastosowania tarczy.

Wiertła koronowe oraz tarcze diamentowe dostarczamy na terenie całego kraju.

Zapraszamy do kontaktu!

LiveZilla Live Chat Software