TADO

Maszyny budowlane, elektronarzędzia, osprzęt

324 111 111

Jesteśmy zaufanym i profesjonalnym dostawcą maszyn, urządzeń przemysłowych, elektronarzędzi, narzędzi i osprzętu. Z sukcesem od ponad 20 lat kompleksowo obsługujemy wiodące firmy przemysłowe, budowlane i rzemieślnicze.

Jesteśmy przedstawicielem handlowym wielu renomowanych marek, w tym także wyłącznym dystrybutorem wybranych producentów. Oferujemy swoim Klientom starannie wyselekcjonowany szeroki asortyment urządzeń i narzędzi. Charakteryzują się one wysoką sprawnością oraz profesjonalną jakością i dedykowane są dla najbardziej wymagających Klientów.
Nasz zespół fachowych doradców dysponuje szeroką wiedzą z zakresu oferowanego sprzętu i zawsze chętnie pomoże dokonać wyboru narzędzia tak aby spełniło w 100% Twoje potrzeby i oczekiwania. Wystarczy, że do nas zadzwonisz, napiszesz maila lub nas odwiedzisz w naszym Punkcie Obsługi Klienta w Warszawie. Zapraszamy do kontaktu.

Nasza oferta to setki produktów znanych i uznanych producentów. Znajdziesz u nas szlifierki, wiertarki, klucze udarowe, zakrętarki, młoty, bruzdownice, pilarki, piły akcesoria i osprzęt, a także bardzo szeroką ofertę narzędzi ręcznych. Nasze produkty oferujemy w wielu konfiguracjach aby jeszcze lepiej dopasować się do Twoich wymagań. Nieustannie pracujemy nad poszerzaniem oferty i wprowadzaniem do niej nowości oraz przygotowywaniem atrakcyjnych zestawów oraz promocji.

Nasze ceny są bardzo konkurencyjne. Nieustannie pracujemy nad tym abyś mógł kupić u nas sprzęt w możliwie jak najlepszych cenach. W zakładce Promocje znajdziesz produkty w najgorętszych na rynku cenach.

Naszym priorytetem jest pełne zadowolenie naszych Klientów. Nieustannie pracujemy nad polepszaniem jakości obsługi. Jeśli jest taka potrzeba to każdy przypadek staramy się rozpatrzeć indywidualnie.

Od momentu rozpoczęcia naszej działalności w 1993 roku docierają do nas sygnały o zadowoleniu klientów, z wieloma z nich współpracujemy od wielu lat, a nawet się przyjaźnimy. Jesteśmy otwarci, a wręcz czekamy na kontakty z Klientami, często organizujemy pokazy nowych urządzeń, szkolenia, konkursy, jak i eventy.

 


Potwierdzeniem zaufania jakim darzą nas Klienci jest to, że tak chętnie do nas wracają jako do sprawdzonego i wiarygodnego sprzedawcy oraz setki pozytywnych opinii. Sprawdź nas na Allegro .

O konkursach, ciekawych szkoleniach, czy eventach możesz dowiedzieć się na naszym profilu na Facebooku. Zajrzyj też na nasz systematycznie aktualizowany kanał na Youtubie. Znajdziesz tu filmy instruktażowe prezentujące jak w praktyce używać narzędzia, które oferujemy.

Nasze autoryzowane sklepy internetowe są dedykowane poszczególnym markom. Możesz je prosto znaleźć w Internecie zgodnie ze schematem:

www.nazwamarki.info.pl

np.:

www.bosch.info.pl
www.makita.info.pl
www.metabo.info.pl
www.festool.info.pl
www.dremel.info.pl

Jeśli już jesteś w naszym sklepie i chcesz zmienić markę wystarczy, że po prawej stronie w okienku – „zmień markę” wyszukasz interesującą Cię markę. Zapraszamy do udanych zakupów.

W 2014 roku wdrożyliśmy PROGRAM 100 000 PRODUKTÓW W SZYBKIEJ DOSTAWIE . Program ten zakresem swym obejmuje następujące grupy asortymentowe: obróbka skrawaniem, technika mocowania w przemyśle, technika pomiarowa, narzędzia ręczne, narzędzia ścierne, narzędzia do lutowania i spawania oraz torby, walizki, skrzynie narzędziowe oraz serwisowe.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego nowego sklepu internetowego www.praxer.pl

NASZE ATUTY:

 

  • FACHOWE DORADZTWO
  • SZEROKA OFERTA
  • ATRAKCYJNE CENY
  • BEZPIECZNE ZAKUPY


Sprawdź nas na:

 

 

LiveZilla Live Chat Software