TADO

Maszyny budowlane, elektronarzędzia, osprzęt

324 111 111

Dodatkowa porcja mocy - świat przyszłości w Twojej firmie Czwartek, 16-03-2023

 

Dzięki zasilanemu akumulatorem egzoszkieletowi ExoActive uciążliwe prace nad głową będą w przyszłości dziecinnie proste. Sucha zabudowa, malowanie, tapetowanie czy montaż, na ścianach i sufitach: Mniejsze obciążenie fizyczne to jednocześnie większa efektywność, większa koncentracja na jakości pracy, a, tym samym, większa radość z pracy. Potrzebną moc można regulować w kilku sekund na egzoszkielecie, co sprawia, że daje on ukierunkowane wsparcie tam, gdzie jest ono potrzebne. Podobnie jak plecak, ExoActive jest lekki i wygodny w noszeniu, a także może być szybko dopasowany do indywidualnego rozmiaru.

 

 

Aktywny system – łatwy do założenia jak plecak

ExoActive jest aktywnym egzoszkieletem. Oznacza to, że siłę wsparcia można precyzyjnie dostosować do danej czynności. Dzięki mocnemu akumulatorowi 18 V Festool, ExoActive zapewnia odpowiednią ilość dodatkowej energii, co sprawia, że męcząca praca nad głową staje się dziecinnie prosta. Od bioder w górę, na wysokości klatki piersiowej lub nad głową: W razie potrzeby można również całkowicie wstrzymać zasilanie. Dzięki temu ExoActive zapewnia ukierunkowane wsparcie tam, gdzie jest ono potrzebne i jest łatwy do założenia jak plecak. Można go również szybko i indywidualnie dopasować do różnych rozmiarów, dzięki czemu pod względem ergonomii jest doskonale dostosowany do wszystkich typów sylwetki.

 

Do 5 kg wsparcia

ExoActive wspiera dodatkową siłą do 50 N każde przedramię. W przeliczeniu odpowiada to odciążeniu o około 5 kilogramów. Dla porównania: Szlifierka przegubowa PLANEX LHS 2 225 EQI waży 4,7 kg, a mimo to w rękach czuje się ją prawie jak piórko. 

 

Maksymalna swoboda ruchu

Nowy egzoszkielet tworzy całość z ciałem. Żaden element nie przeszkadza, żaden pas nie ogranicza ruchów. Podnoszenie śruby, mieszanie farby czy wyjmowanie narzędzi z pojazdu: Praktyczny szczegół: wszystkie części tekstylne i pasy ExoActive są zdejmowalne i nadają się do prania, dzięki czemu egzoszkielet może być noszony przez różne osoby. Ponadto wszyscy użytkownicy mogą być wyposażeni we własny system pasów - dzięki temu zmiana jest jeszcze łatwiejsza i szybsza.

 

Zintegrowany z systemem 18 V Festool

ExoActive dostarczany jest wraz z całym wyposażeniem w solidnym opakowaniu, które oprócz ochrony produktu służy również jako podwyższona powierzchnia do odkładania. ExoActive zasilany jest akumulatorem 18 V, który jest kompatybilny z całym systemem 18 V Festool.

 

 

Obecnie trwa proces rekrutacyjny do kampanii testowej pierwszego egzoszkieletu Festool ExoActive. Szukamy fachowców, którzy spędzają dużo czasu pracując z rękoma uniesionymi nad głową.

Zostając testerką/testerem ExoActive, uczestnicy będą mogli bezpłatnie testować egzoszkielet na kilka miesięcy przed jego oficjalną premierą na rynku. W ramach testu podzielą się z nami swoimi doświadczeniami, zdjęciami i filmami w mediach społecznościowych.

Na zgłoszenia czekamy do 7 kwietnia 2023 roku. SPRAWDŹ-->


Powrót

LiveZilla Live Chat Software