TADO

Maszyny budowlane, elektronarzędzia, osprzęt

324 111 111

Ożyw swój warsztat dzięki zestawowi kluczy Wera Multicolor Piątek, 31-03-2023


Zestaw sześciokątnych wkrętaków kątowych z kulistą główką, długi grot w płaszczu z wężaWykonanie: Ze specjalnej, stopowej, okrągłej stali narzędziowej, w płaszczu z węża do ochrony palców. W różnych kolorach do łatwiejszej identyfikacji rozwartości klucza. Geometria Hex-Plus, dzięki temu o 20 % zwiększony statyczny moment obrotowy i ochrona śruby imbusowej. Kulista główka pozwala na skręcanie połączeń także w pozycji skośnej. Dostawa w odpornym na zużycie klipsie z pełnej gumy, z odpornym na wytarcie oznaczeniem wielkości.

 

 

 

 

 

Od ponad 75 lat firma WERA specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy narzędzi wkrętakowych na potrzeby przemysłu i rzemiosła. Na co dzień używane są w takich branżach jak budownictwo, motoryzacja, elektronika czy też lotnictwo.

Marka WERA pojawia się na wyrobach takich jak wkrętaki, klucze trzpieniowe, końcówki wkrętakowe do montażu mechanicznego (tzw. bity) oraz pokrętła grzechotkowe. Firma jest m.in. największym w Europie licencjonowanym producentem narzędzi systemu Torx.

 

Pozostałe produkty marki Wera dostępne na nszych aukcjach allegro znajdziesz TUTAJ!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Powrót

LiveZilla Live Chat Software